Komodity Všetky články ›

Zlato - technická analýza

Tomáš Lackovič, forexpro.sk, 15.04.2015 11:39

Na zlate sa nachádzame v klesajúcom tuneli, graf je jednohodinový (1sviečka-1hodina). Vrchol tohto tunelu sa nachádza na modrom fibonacci 1120 leveli. Druhý vrchol je na silnej rezistencií, na vrchole nášho nového tunelu, ale čo je najdôležitejšie je, že sa uzavrel pod hranicami starého klesajúceho tunelu vo svetlo zelených čiarach. To naznačuje prechod do klesajúceho trendu.

Modré čiary sú rovnakej vzdialenosti a pomáhajú nám určiť cieľové ceny. Ten istý spôsob je použitý aj so zelenými čiarami.  Cieľové ceny teda sú 1184, 1178 a 1173 hranica, ktorá je posun o rovnakú vzdialenosť a zároveň je to fibonacci hranica.

Nie je ale vylúčený smer hore k 1200 a eventuálne vyššie. K tomu je ale dôležitá hranica 1192 nad ktorou by sme museli uzavrieť. Je dobré predpokladať ale je dôležité čakať na potvrdenia trhu.

Prečítané: 20155 x Poslať na email TlačiťDočítali ste sa až sem? Súhlasíte s našimi analytikmi alebo máte odlišný názor? Obchodujte Vaše myšlienky a názory na trhu. Otvorte si účet u renomovaných brokerov.


Autor:
Ochrana proti robotom:
Captcha
 

Komentovať možete aj pomocou svojho facebook účtu